Bayrampaşa Klima Servisi Bayrampaşa Klima Montajı Bayrampaşa Klima Bakımı

Bayrampaşa Klima Servisi Bayrampaşa Klima Montajı Bayrampaşa Klima De Montajı

İstanbul Bayrampaşa klima servisi ,bakımı , montajı hizmeti veren firmamız sizlere İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasındaki şubeleri ile kesintisiz 7/24 klima bakım hizmeti vermektedir. Küçük bir dükkân stoku bulunan Gezici servis Araçlarımız sayesinde klima bakımlarınız yerinde ustalıkla yapılmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasının güzide semtlerinden birisi olan Bayrampaşa bölgesi için firmamız daha fazla gezici araç bölgeye tahsis edilmiştir. Bayrampaşa bölgesinde Ev ve iş yeri yoğunluğu diğer semtlere nazaran daha fazla olduğundan firmamız tarafından tahsis edilen araçlar sizi beklemeden gün içerisinde en kısa zamanda ulaşıp montaj, de montaj veya bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

 Bayrampaşa Klima bakım işlemi klimanız yerinde asılı vaziyetteyken yapılan bir işlemdir özel ilaç yardımı ile yapılmaktadır. Klima temizlik ve bakım ilaçları ve kimyasallar özel ilaçlar olup sadece iş yapma ehliyeti olan servisler tarafından alınmaktadır, Temizliği be bakımı yapılan klima neredeyse ilk gün performansında çalışarak yaza hazır hale gelmektedir. Unutmayın evinizde olan klimalar teknolojik aletlerdir ve düzenli olarak bakımının yapılması lazımdır, düzenli olarak klima bakımı yapılmaz ise ömrü kısalır bir süre sonrada işlevini kaybeder.

Önemle belirtmeliyiz ki yaz başında yapılan klima bakımı sayesinde klimalarınız daha az enerji tüketimi yapıp, daha fazla soğutacak. Periyodik olarak yapılan bakımlar klimanın ömrünü uzatacağı gibi cebinize de büyük katkı sağlayacaktır. Bayrampaşa klima servisi olarak size önerimiz İşi bilen ustalara müracaat etmeniz ve her yıl mutlaka klima bakımını yaptırmanız yönündedir.

Sayın müşterilerimiz Son zamanlarda internet sitelerinde sadece bir cep telefonu numarası vererek kendilerini klima kombi servisi diye tanıtan insanlar karşımıza çıkmaktadır bu tip servis görevlilerine çok dikkat etmelisiniz klimanıza bilinçsiz olarak yapacağı müdahale sonucunda klimanın bozulması ve düzeltilemeyecek hasarlar vermesi kaçınılmazdır.

Bayrampaşa Klima servisi

olarak firmamız Gaziosmanpaşa vergi dairesine bağlı olup özel servis hizmeti sağlamaktadır. Servis ustalarımız Klimaya müdahale belgesine sahip olup tüm marka ve modellerdeki klimalara Profesyonel olarak bakım, montaj, tamir, de montaj hizmeti vermektedir.

Klima Bakımında Yapılacak İşlemler

 • İç ünite ön panel yıkama durulama
 • İç ünite Evapatör temizliği (Özel ilaç yardımı ile)
 • İç ünite Polen ve Toz Filtresi yıkama durulama

Ulaşılabilir olması halinde Diş ünite için

 • Gaz Kontrolü

klima montajı nasıl yapılmalı?

Klima montaj işlemi gerçekleştirilmeden önce klimanın kurulacağı mekânın iyice incelenmesi ve klima cihazının en verimli şekilde çalışacağı yerin tespit edilmesi gerekmektedir. Klimanın kapasitesine göre değişebilse de bakır boru mesafesinin iç ve dış ünite arasında minimum 3 metre olması gerekmektedir. Klima içerisinde bulunan gazın dolaşımının kolay olması ve depolanması açısından bu oldukça önemlidir. Çok kısa mesafeye kurulan bakır boru sisteminin yanı sıra çok uzun mesafede bulunan dış ünite de sıkıntı yaratabilmekte klimanın ömrünü azaltmakta ve motorun bozulmasına sebebiyet vermektedir.

Klima montajı aşamasında dikkat edilecek hususlar

 • Klimanın takılacağı mekâna göre kapasitesi belirlenmeli ve ona göre bir klima tercih edilmeli.
 • Ortama en uygun yere montaj edilmeli.
 • Klima iç ünitesinin su gideri hesaplanarak terazili bir şekilde monte edilmesi.
 • Televizyon ve elektronik eşyalara zarar vermeyecek şekilde asılması ( klimanın su damlatacağı hesap edilmeli. )
 • Direnaj varsa mutlaka bir gidere bağlanmalıdır.
 • Dış ünite montajı esnasında kesinlikle dış ünite ayaklarının dikkatli bir şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Binada dış cephe mantolama yapılmış ise bu göz önünde bulundurularak karşıdan karşıya vida atılmalı yada ayakların geleceği bölümdeki mantolama malzemesi sökülmelidir.
 • Dış ünite ile ayakları bir birine bağlayan somunların tamamının takılması gerekmektedir.
 • Bakır boru çekilirken dikkat edilmeli ve keskin dönüşlerden kaçınılmalıdır.
 • Bakır boru izalasyon malzemesi eksiksiz bir şekilde sarılmalı ve daha sonra dekoratif bant ile dikkatlice sarılmalıdır.
 • Montaj sonrasında soğutucu akışkanın gaz kontrolü yapılmalı eksikse ilave edilmelidir.Klimanızda bulunan soğutucu akışkanın ( klima gazı ) eksik veya fazla olması klimanızın verimsiz çalışmasını sağlayacağı gibi aşırı enerji tüketiminede sebebiyet verebilmektedir.

Bayrampaşa klima montaj fiyatları

Klima cihazlarının montaj ve de montaj bedelleri klimanın kapasitesine yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık göstermektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri 70 TL ile 200 TL arasında değişebilmektedir. 0212 427 04 25 nolu klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Yukarıda yazılı maddeler klima montaj ve klima sökme / takma işleminde başlıca dikkat edilmesi gereken hususlardır. Her, model ve kapasitede ki klima cihazlarınız için bakım, servis, montaj hizmeti sağlamaktayız.

Bayrampaşa klima Servisi ve bakım hizmetleri

Bayrampaşa bölgesinde sizlere klima cihazları ile ilgili aşağıdaki teknik hizmetleri sunmaktayız. Firmamız özel klima servisi olup sadece garanti dışı kalmış cihazlara hizmet vermektedir. Müşterinin kendi insiyatifi ve bilgisi dahilinde garantili cihazlara müdahale edebilmekteyiz. Aksi durumlarda yani cihazınızın garantili olması ve garantiden yararlanmasını istediğiniz durumlarda lütfen markanıza ait yetkili servis birimlerine ulaşınız. Şimdi sözü fazla uzatmıyoruz ve verdiğimiz hizmetleri sizler için aşağıda listeliyoruz.

 • Bayrampaşa klima servisi
 • Bayrampaşa klima sökme takma
 • Bayrampaşa klima gaz doldurma
 • Bayrampaşa klima satışı
 • Bayrampaşa klima kumandası
 • Bayrampaşa ikinci el klima satışı
 • Bayrampaşa klima arıza tespiti
 • Bayrampaşa klima bakımı
 • Bayrampaşa klima montajı

Hizmetlerimiz sadece klima cihazları ile ilgili sınırlı değildir, firmamızdan ayrıca Bayrampaşa kombi servisi, Bayrampaşa hidrofor servisi, Bayrampaşa brülör servisi, Bayrampaşa doğalgaz soba servisi, Bayrampaşa beyaz eşya servisi gibi hizmetleri de garantili ve kaliteli bir şekilde alabilmektesiniz.

Bayrampaşa klima hizmet verilen markalar

Evet müşterilerimiz tarafından en çok sorular sorulardan bir tanesi de hiç kuşku yok ki Bayrampaşa bölgesinde hangi markalara klima servisi hizmeti verdiğimizdir. Yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz üzere firmamız özel servis olup herhangi bir kuruma bağlı değildir ve bunun için tüm marka ve modellere özel klima servisi hizmeti vermekteyiz. Özel servis hizmetlerimiz arasında başlıca hizmet verdiğimiz markaları aşağıya listeliyoruz.

Arçelik Bayrampaşa klima servisi – Arçelik Bayrampaşa klima montajı – Arçelik Bayrampaşa klima bakımı
Beko Bayrampaşa klima servisi – beko Bayrampaşa klima montajı – beko Bayrampaşa klima bakımı
Vestel Bayrampaşa klima servisi – vestel Bayrampaşa klima montajı – vestel Bayrampaşa klima bakımı
Bosch Bayrampaşa klima servisi – bosch Bayrampaşa klima montajı – bosch Bayrampaşa klima bakımı
Daikin Bayrampaşa klima servisi – Daikin Bayrampaşa klima montajı – daikin Bayrampaşa klima bakımı
Airfel Bayrampaşa klima servisi – airfel Bayrampaşa klima montajı – airfel Bayrampaşa klima bakımı
Baymak Bayrampaşa klima servisi – baymak Bayrampaşa klima montajı – baymak Bayrampaşa klima bakımı
Demirdöküm Bayrampaşa klima servisi – demirdöküm Bayrampaşa klima montajı – demirdöküm Bayrampaşa klima bakımı
Midea Bayrampaşa klima servisi – Midea Bayrampaşa klima montajı – midea Bayrampaşa klima bakımı
Siemens Bayrampaşa klima servisi – siemens Bayrampaşa klima montajı – Siemens Bayrampaşa klima bakımı

Bayrampaşa Klima Bakımı

servisimiz. Özel bir servis olup sadece garanti dışı kalmış ya da garantisi bitmiş cihazlara bakmaktadır. Garantili cihazlarınız için yetkili servise başvurunuz.

Özel Klima servisimizden yapılan her işlem için Kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Mobil pos servisi hizmetimiz sayesinde Kapıda kredi kartınız ile güven içerisinde işlem yapabilirsiniz.

 

Bayrampaşa Klima servisi hizmetimiz dışında Bayrampaşa bölgesi Kombi servisi hizmetimizde mevcuttur acil servis çağrısında bulunmak için bizleri arayabilirsiniz ve servis kaydı oluşturabilirsiniz

Bayrampaşa Klima servisi telefon numaralarımız

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0555 984 03 14

Avrupa Yakası Klima servisi

 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13
Tagged with: , , , , ,
Posted in Klima servisi
One comment on “Bayrampaşa Klima Servisi Bayrampaşa Klima Montajı Bayrampaşa Klima Bakımı
 1. Admin dedi ki:

  bağcılar semtinde ve çevresinde klima sökme takma montaj demontaj hizmetimiz mevcuttur

2 Pings/Trackbacks for "Bayrampaşa Klima Servisi Bayrampaşa Klima Montajı Bayrampaşa Klima Bakımı"
 1. […] İstanbul Avrupa yakasının güzide semtlerinden birisi olan Bayrampaşa bölgesi […] Kaynak : Bayrampaşa Klima Servisi Bayrampaşa Klima Montajı Bayrampaşa Klima Bakımı Tags: […]

 2. […] , Beko Klima Tamiri , Daikin Klima Tamiri , Vestel Klima Tamiri  , Mitsubishi Klima Tamiri , Baymak klima Servisi , Alarko klima Servisi , Eca Klima Servisi , Lg Klima Servisi , Raks Klima Servisi , Airfel Klima […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA