Daikin Klima Sökme Takma

Daikin klima sökme takma

Servisimiz tarafından yapılan işlemler arasında en fazla yapılan işlem klima sökme takma , klima montaj klima demontaj, klima yer değişimi işlemidir. Yaz sıcakları başlamadan servisimizi arayarak geçen sene fiyatlarından yararlanabilir klima yer değişimi yaptırabilirsiniz. Daikin klima sökme takma işlemi son derece titizlikle yapılması gereken bir işlemlerdir ve iş bilir ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Klima sökme takma işlemi esnasında, klima dış ünitesi ve iç ünitesi söküldükten sonra 2 kişi tarafından içeriye alınmalıdır. bu işlem eğer düzensiz olarak yapılır ise telafisi olmayan hatalar meydana gelebilir. Evinize yada iş yerinize gelen Daikin klima sökme takma işlemini yapan serviste mutlaka çalışma belgesinin olmasına ve iş müdahale belgesinin olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Daikin klima sökme işlemi

Daikin markasının ürettiği klima olsun yada diğer tüm marka ve modellerdeki klima olsun bizleri arayarak Klima Sökme işlemini gün içerisinde arayarak servisin hemen gelerek işlem yapmasını sağlayabilirsiniz. Servisimiz tüm marka ve modellerin klima servisi hizmetini vermektedir. Klima sökme işlemi hakkında sizlere bilgi verelim; evinize yada iş yerinize gelen klima servisi elemanları ilk olarak klimanızı çalıştırarak gazın dış ünitede toplanması sağlanır sonrasında ise klima elektrik hattı kesilerek iç ünite yerinden sökülür, klima borularının ek yerlerinden borular ayrılır, dış ünite boruları sökülür, dış ünite olduğu yerden sökülerek 2 kişi tarafından içeriye alınır, klima dış ünitesi ayakları sökülür ve klima sökme işlemi sona erer. Daikin klima sökme işlem için bizleri hemen arayarak randevu alabilirsiniz.

Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Daikin klima takma  (demirdöküm klima montajı)

Daikin klima takma işlemi en az sökme kadar özen gösterilmesi gereken bir işlemdir ve tamamiyle eğitimli iş müdahalesi olan servis elemanları tarafından yapılması gerekmektedir. Klima Müdahale veya çalıma belgesi olmayan klima servis elemanlarına kesinlikle iş yaptırmayınız. Daikin klima takma işlemi hakkında size daha detaylı bilgi verelim; klima takma işleminde ilk olarak dış ünite ayakları yerine takılır, sonrasında ise iç ünite borusu, dranaj hattı ve elektrik hattı çekilir, bu işlemler sona erdiğinde ise iç ünite yerine oturtulur, dış ünite boruları yerine takıldıktan sonra sisteme gaz verilir ve klima çalışması için açılır. Sistemde bir hata yok ise klima normal seyrinde çalışmaya başlar.

Daikin klima Sökme Takma

Daikin klima Sökme Takma

Daikin Klima Soğutmuyor

Daikin klima soğutmuyor arızası genellikle klima içerisinde bulunan gazın eksikliği yada çok nadir olarak fazlalığından kaynaklıdır, eğer klima soğutmuyor ise mutlaka bir servisi arayarak klima gaz ölçümü yaptırınız, Klima gaz ölçme sonrasında gaz eksik ise hemen gaz takviyesi yaptırmanız gerekmektedir. Gaz takviyesi sonrasında hala klima soğutma yapmıyor ise dış ünite kapasitör değişikliği yapılmalıdır. Bu işlemler sonrasında Daikin klima sıcak üflüyor, Daikin klima soğutmuyor, Daikin klima soğuk devreye girmiyor gibi arızalar ortadan kalkmış olur ve sistem normal seyrinde çalışmaya devam eder.

Daikin Klima Su damlatıyor

Daikin klimalarda en fazla karşılaşılan arızalardan birisi olan Daikin klima iç üniteden su damlatıyor arızasıdır. Daikin klima su damlatıyor arızasının nedenleri ise yanlış klima montajı, su gider hortumunun tıkanması ile alakalıdır, Klimaya düzenli olarak bakım yapılmaz ise eğer iç ünitede biriken pislikler neticesinde klima su borusu tıkanarak Klima su damlamasına neden olur, diğer bir sebebi ise yanlış ve hatalı klima montajıdır, su terazisine bakılarak yapılmayan montajlarda klima doğru eğimde olmadığından su damlatması meydana gelebilir. Klima su damlatmasının nedeni kısaca yanlış klima montajı ve klima bakımı düzenli olarak yapılmamasıdır.

Daikin Klima Bakımı

Daikin klima bakımı işlemi özel ilaçlar yardımı ile yapılması gereken bir işlemdir, bu özel ilaçlar sayesinde klima içerisinde biriken pislik tam anlamı ile temizlenir, klima bakımı esnasında kullanılan ilaçların kaliteli olup olmadığını şuradan anlarsınız klima servisi elemanlarımız ilacı sıkmaya başladığında yüzey köpürüyor sa ve köpük sonrasında sıkılan duru su neticesinde parlak bir yüzey ortaya çıkıyorsa bu ilaç son derece kalitelidir ve kaliteli bir klima bakımı yapılmış olur. Klima bakımının avantajları nelerdir ? klima bakımı sonrasında klima normal bir çalışma performansı sergileyeceğinden daha iyi soğutur, klima çalışırken içeriye kötü kokular yayılmaz, klima bakımı sonrasında klimadan kaynaklı olan hastalıklar çok yüksek oranla düşer, klima bakımı sonrasında içeride havaya karışmış mikrop sayısı en aza düşer. düzenli bir Daikin klima bakımı size sorun çıkarmaz ve tam anlamıyla soğutma yaşarsınız. Klima bakımı her sene mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Daha uzun süreli bir çalışma sağlamak için Daikin klima bakımını her sene yaptırınız.

Firmamız tarafından yapılan tüm işçilik ve klima yedek parça değişiklikleri bir sene yerinde garantilidir ve sadece orjinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır. servisimiz Eca klima servisi, demirdöküm klima servisi, daikin klima servisi, Daikin klima servisi, mitsubishi Klima servisi , bosch klima servisi, Daikin klima servisi ve diğer tüm marka ve modellerdeki cihazların klima servisi olarak sizlere yerinde 1 sene garantili olarak hizmet sağlar. bizleri hemen arayabilir yada online klima servisi hizmetimizde bulunan müşteri temsilcilerimize mesaj atabilirsiniz. Online klima teknik destek hattı Sitemizde sol alt kısımda bulunan pencereden sizlere hizmet vermektedir.

Tagged with: , , , , , , , , , , ,
Posted in Klima servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA