Klima almadan önce nelere dikkat edilmeli

klima servisi olarak bizlere en fazla sorulan sorular arasında Klima alırken nelere dikkat edilmeli sorusu gelmektedir, her yeni klima almak isteyen müşterimizin ilk başta bizlere sorduğu soru budur. servisimizi gün içi arayarak bizlere klima hakkında sorular sorabilir yardım talebinde bulunabilirsiniz. Klima satın almadan önce tercih yaptığınız markanın yetkili servisini arayarak kurulum için keşif talep ettirmeyi unutmayınız. Yetkili servisler evinize yada iş yerinize gelerek sizlere ortama göre hangi klima uygun bilgisini vermek ile yükümlüdürler.

Klima almaya hüküm verdiniz ve bir çeşitli hangi klimayı alacağınıza hüküm veremediniz. Bu vaziyette aşağıdaki tavsiyelerimizi dikkate almanız tavsiye edilir . Sizlere verilen bilgiler Tüm marka ve modellerdeki klimalar için geçerlidir.

Avrupa yakası Klima Servisi 

Alibeyköy klima servisi 0212 625 30 90 

Bayrampaşa Klima Servisi 0212 578 03 74

Şişli Klima Servisi 0212 232 06 44 

İstanbul Geneli klima servisi 0555 984 03 14

Anadolu yakası Klima Servisi

Kartal Klima Servisi 0216 387 83 53

Anadolu Genel Bölge 0555 984 03 14

Klima almadan önce nelere dikkat edilmeli

Klima almadan önce nelere dikkat edilmeli

Kesinlike profesyonel takviyesi alınız. Alacağınız klimanın markasını öğrenin ve nitelikleri ile ilgili haber sahibi olunuz. Seçim yaptıktan sonra Hüküm verdiğiniz markanın görevli servisi olup olmadığını araştırınız mutlaka. Daha önce klima almadıysanız eğer Kökleşmiş senelerin firmalarını tercih ediniz Klimanın Özellikleri yeri ve Boyutları çok önemlidir Klimayı takacağınız bölümün özelliklerini mutlaka satıcıya bildirmelisiniz vereceğiniz tüm bilgiler Servis yetkilisi için önemlidir, daha sonra klima takıldığında bölge değişken etkenleri yüzünden mağdur olmayınız.

Klima almadan önce nelere dikkat edilmeli

Klimanızın Çin imalatı olup olmaması hiç mühim değildir. Mühim meydana gelen klima markasının tanınırlığı dır, Kesinlikle görevli servislerden veya satıcı firmalardan keşif hizmeti istek ediniz. Keşif hizmeti vermeyen firmalar spot çalışmakta ve sattıkları klimaların garantisi olmayabilir. Garantiyi kesinlikle araştırınız.  Satın aldığınız klimanın görevli servisler aracılığıyla montajının yapılmasını sağlayınız, sıra olduğunu söylecekler ve ileri tarihe atacaklar montajı Unutmayın görevli servisler aracılığıyla gerçekleşmeyen klima montajları klima cihazınızın güvence kapsamı dışarısında kalmasına gerek olmaktadır. Klima Servisi Keşif anında meydanın surat ölçümünü hesap yaptırınız. Surat ölçümü pek klima kapasitesi düşük olması halinde klima cihazınızın geçerliliği kısa olmakla birlikte pek enerji sarfiyatı olmakta ve klimanızın performansı düşük olacaktır. Bakır boru uzunca olması halinde şüphesiz invertör özelliği meydana gelen klima cihazını seçiniz. Klima gazının 410A akışkan gaz olmasını şüphesiz muayene ediniz. Eskiyen sistem gaz (R22) Kopenhag kriterleri ile ülkemize girişi yasaklanmış ve karaborsa diye deyim ettiğimiz piyasada satılmaktadır. Başka Bir Deyişle kısa zaman ardından tamamıyla piyasadan kaldırılacaktır. Klima gazı ortadan kalktığında şüphesiz fazla yüksek maliyetlerle klimanızın 410A gaza çevrilmesi yapılacaktır.

Klima Servisi

Klima Servisi

Firmamızı arayarak tüm marka ve modellerdeki cihazlar için yardım talep edebilirsiniz. Klima almadan önce nelere dikkat edilmeli konusunda sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

Firmamız tüm marka ve modellerde Klima satışı ve Klima tamiri işlemleri yapmaktadır.

 

Tagged with: , , , , , ,
Posted in Klima servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA