Şişli Klima Servisi Şişşli Klima Montajı

İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında klima servis hizmeti sunan firmamız şişli ilçesinde evlerinize veya iş yerlerinize yerinde klima tamir bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra montaj ve arıza tespit hizmeti sunmaktadır. Şişli klima servisi ve şişli klima montajı hizmeti satın almak için bizleri hemen 0212 232 06 44 nolu servis çağrı numaramızdan arayabilirsiniz. Cihazınızı ustasına emanet etmek ve sağlıklı çalışmasını istiyorsanız ustasına emanet ediniz. Usta tamirci uzun yıllardır sizlerin yanınızda. http://www.ustatamirci.com/klima-servisi/sisli-klima-servisi-sissli-klima-montaji.html

Şişli kilma servis hizmetlerimiz

İstanbulun her bölgesine olduğu gibi şişli bölgesinede gün içerisinde acil kilma servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanı sıra sizlere şişli bölgesinde aşağıdaki diğer hizmetleride garantili bir şekilde sunmaktayız.

 • Şişli klima bakımı
 • Şişli klima arıza tespiti
 • Şişli klima montajı
 • Şişli klima satışı
 • Şişli klima arıza tespiti

Firmamız tarafından klima cihazlarınızda değiştirilen her türlü yedek parça 1 yıl boyunca garanti kapsamı altındadır. Aynı yerden aynı şekilde arıza yapması durumunda 1 yıl içerisinde ücretsiz servis ve değişim hizmeti vermekteyiz. Firmamız özel servis olup marka ve model gözetmeksizin tüm ürünler için aynı kalite ve titizlikte hizmet sunmaktadır. Özel servis olmamız durumu sebebiyle sadece garanti dışı kalmış cihazlara teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz cihazın garanti kapsamı olması durumunda firmamız yine servis ücreti talep etmek durumunda kalacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak iletişime geçmenizde fayda vardır.

Klima teknik servis hizmetlerinin yanı sıra firmamızdan

 • Şişli kombi servisi
 • Şişli brülör servisi
 • Şişli hidrofor servisi
 • Şişli doğalgaz sobası servisi
 • Şişli beyaz eşya servisi

15 yılı aşkın süre zarfında her türlü teknik servis hizmeti konusunda sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız vergi mükellefi olup gaziosmanpaşa vergi dairesine bağlıdır. Firmamız hakkındaki daha detaylı bilgileri 0212 232 06 44 nolu hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Tagged with: , , , , , , , , ,
Posted in Klima servisi
One comment on “Şişli Klima Servisi Şişşli Klima Montajı
 1. Admin dedi ki:

  servis çağrı merkezi numaralarımız 0212 625 30 90

1 Pings/Trackbacks for "Şişli Klima Servisi Şişşli Klima Montajı"
 1. […] 06 44 nolu servis çağrı numaramızdan arayabilirsiniz. Cihazınızı ustasına […] Kaynak : Şişli Klima Servisi Şişşli Klima Montajı Tags: […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA