buderus kombi kart tamiri

firmamız sizlere buderus kombi kart tamiri konusunda 1995 yılından beri hizmet vermektedir.  kombi de arıza yapan beyin olarak adlandırılan kombi ana kartları servisimiz tarafından garanti kapsamlı olarak değişimi yapılmaktadır yada yenisi takılmaktadır. kombi kart tamiri yapan çeşitli İnternet firmaları ile günümüzde karşılaşmaktayız bu firmalar kombi kartlarınızı sözde tamir ederek tekrar arıza yapması halinde sizlere destek vermemektedir. buderus kombi kart tamiri servisimiz tarafından yapılan tüm kartlar yerinde 1 sene garanti kapsamımız altındadır, Kart arızası tekrar etmesi halinde bizleri arayarak bir sene boyunca ücretsiz servis hakkınızı kullanabilirsiniz.

buderus kombi kart tamiri

buderus kombi kart tamiri

 

buderus kombi kart tamiri

 

 •   0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0212 232 06 44
 • 0555 984 03 14

Anadolu yakası buderus kombi kart tamiri

 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13

bizleri gün içerisinde kesintisiz olarak arayabilir buderus kombi kart tamiri servisimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz kombi tamiri servisi hizmeti de sağlayan firmamız buderus markası ve diğer tüm markalara yerinde 1 sene garantili kombi servisi hizmeti sağlamaktadır.  Firmamız kombi servisi olarak sizlere

buderus kombi servisi, buderus kombi servisi, buderus kombi servisi , vaillant kombi servisi, ariston kombi servisi, alarko kombi servisi , ferroli kombi servisi olarak ta hizmet vermektedir bizleri modeli ne olursa olsun arayabilir arıza hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dikkat servisimiz Özel servis olup sadece maktek yetkili servisidir Garantisi devam eden maktek markasının dışındaki cihazlar için yetkili kombi servislerini arayabilirsiniz. buderus kombi kart tamiri hizmetimiz dışında kombi petek temizliği hizmetimizde mevcuttur petekler eskisi kadar ısıtmıyor ise bizleri arayarak ilaçlı kombi petek temizliği hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

 1. buderus kombi kart tamiri hizmetimiz

 2. buderus kombi ateşleme yapmıyor

 3. buderus kombi sıcak su vermiyor

 4. buderus kombi petekleri ısıtmıyor

 5. buderus kombi çalışmıyor

arızaları için geçerli olabilir bu tür arızalar ile karşılaştığınızda kombi servislerini çağırabilirsiniz. Servisimizde kredi kartı ile işlem yapabilirsiniz mobil pos cihazlarımız sayesinde kapıda ödeme sistemimizden yararlanabilirsiniz. fiyatlarımıza kdv dahil değildir.

buderus marka kombiler ile alakalı tüm kart tamiri işlemleri servisimiz tarafından yapılmaktadır bizleri arayrak buderus kombi kart tamiri hakkında güncel uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. kombi kart tamiri servisi miz özel servis hizmeti sunmasına rağmen tamir ettiği kartlar ile alakalı 1 yıl garanti sunarak kart tamiri konusunda diğer firmalardan farkını kalitesini belli etmektedir. bizleri hemen arayarak yada facebook sayfamızı beğenerek çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz.

bizleri buderus markasının yanı sıra tüm marka ve modellerdeki kombiler içinde arayabilirsiniz. Servisimiz tüm marka ve modellerdeki kombilere aynı titizlikle bakmaktadır ayrıca maktek marka kombilerin de yetkili kombi servisi hizmetini vermekteyiz

 

 

Tagged with: , , , ,
Posted in kombi kart tamiri kombi anakart tamiri
0 comments on “buderus kombi kart tamiri
  1 Pings/Trackbacks for "buderus kombi kart tamiri"

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  TIKLA ARA