beyoğlu demirdöküm servisi

beyoğlu demirdöküm servisi

beyoğlu demirdöküm servisi

İstanbulun en güzel semtlerinden olan Beyoğlu bölgesi için özel servis hizmeti veren beyoğlu demirdöküm servisi hizmetimiz bölgede beklettiği iki aktif aracı ile sizlerden gün içerisinde gelen tüm telefonlara hizmet verebilecek kalitededir, Demirdöküm kombi servisi gezici araçlarında bulunan tan donanımlı yedek parça stokları sayesinde adresinize geçen kombi müdahale ehliyeti bulunan servis yetkililerimiz kombinizi yerinden sökmeden arızanın giderilmesini sağlayacaktır. Demirdöküm kombi servisi hizmetimiz tarafından değişimi yapılan tüm yedek parçalar bir sene garanti kapsamımız altındadır aynı parça tekrar arıza yapması halinde bizleri arayarak ücretsiz parça değişimi yaptırabilirsiniz.

Beyoğlu demirdöküm servisi

servis olarak ilk prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir bizim için yüzünüzde memnuniyet ifadesi oluşturmak. Teknik servis kalitemiz konusunda sitemizde yazılan yorumları okuyabilirsiniz. Demirdöküm kombi dışında firmamız tüm marka ve modellerdeki kombilere yerinde kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Beyoğlu demirdöküm servisi hizmetimizden yapacağınız tüm işlemler için kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. teknik servisimizde tüm kredi kartları geçerlidir ve mobil pos komisyonları dikkate alınarak taksit imkanımızdan da yararlanabilirsiniz. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir.

Firmamız beyoglude tüm demirdöküm marka cihazlara bakmaktadır bizleri gün içerisinde arayarak servis kaydı oluşturmanız halinde sizlere geri dönüş yaparak hizmetimizden yararlanmanızı sağlayabiliriz. Ustatamirci.com kombi servisi olarak sizlere 7/24  tüm saatler de kesintisiz olarak hizmet sağlamaktayız, sitemizde bulunan online müşteri temsilcimizden her zaman ücretsiz yardım talep edebilirsiniz.

beyoglu demirdöküm kombi Servisi hizmetimizin merkezi Bayrampaşa dır, beyoglu bölgesinden aramanız halinde beyoglu demirdöküm servisi araçları size yakın olan bir konumdan adresinize en acil şekilde geçiş sağlayacaktır, beyoglu demirdöküm servisi elemanlarımız kombinizi yerinden sökmeden bulunduğu yerde tüm arızalarını yapabilmek üzere eğitim almıştır beyoglu demirdöküm kombi servisi sizlere iyi ve arızasız günler diler

beyoglu Demirdöküm kombi servisi

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 232 06 44 -0555 984 03 14 

 

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA