Eyüp Kombi Servisi

Eyüp kombi servisi olarak firmamız tüm marka kombi servisi yapmaktadır. Eyüp kombi servisi Eyüp ve İstanbulun bütün semtlerine 7/24 servis hizmeti vermektedir. Eyüp bölgesinde ve çevresinde sizlere yerinde kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi petek temizliği işlemi sağlamaktadır. servisimiz evinizde yada iş yerinizde bulunan tüm marka ve modellerdeki cihazlara bakmaktadır. Firmamız yerinde kombi servisi hizmeti vermektedir arıza ne olursa olsun kombi yerinden sökülmeden işlem yapılmaktadır. kombi araçlarımızda bulunan orjinal kombi yedek parçaları sayesinde arıza hemen orada giderilmektedir ve değişen her parça için bir sene yerinde garanti verilmektedir. Kombi arızası için , kombi sıcak su vermiyor arızası için , kombi petekleri ısıtıyor ama sıcak su vermiyor arızası için , kombi su damlatıyor arızası için bizleri 7/24 arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Telefon numaralarımız

0212 625 30 90 – 0212 427 04 25 – 0212 578 03 74 – 0555 984 03 14

yukarıdaki numaralarımız eyüp kombi servisi acil çağrı numarasıdır. Bizlere bu numaralardan yada sitemizde bulunan ücretsiz kombi acil destek penceresinden yazarak ulaşabilirsiniz.

Eyüp Kombi Sevisi kombi bakımı esnasında servisimiz tarafından neler yapılır ?

– Kombinizin; ana gövdesinin toz ve pislikleri temizlenir,

– Ana kart ve diğer bölgeler temizlenir,

– Baca fanını sökülerek bakım yapılır,

– Alt bölümdeki devir daim hattına bağlı filtrenin bakımı yapılır,

– Ses ve gürültü ile ilgili şikayetleri kontrol edilir,

– Gaz yakıtı, ateşleme ve alevlenme kontrol edilir,

– Sıcak su çıkış ve dönüş suyu ısı kontrolü gerçekleştirilir.

Kombi Bakımının faydaları nelerdir ?

Kombi bakımının yapılmasındaki en büyük etken cihaz ömrünün uzamasıdır.

Bakım sonrasında cihaz çok daha rahat çalışacağından, yakıt oranı önemli oranda farklılık gösterecektir.

Filtre bakımı sonucu kombiden çıkan sıcak su hızlı bir şekilde radyatör peteklerine ulaşacağından, daha pratik ısınma ve hızlı otomatiğe geçme işlemleri gerçekleşecek ve tasarruf sağlayacaktır.

Kombi bakımı, profesyonel teknik ekipler dışında yapılma durumunda cihazınıza ciddi hasarlar vererek çok daha maliyetli bir iş çıkacaktır.

Kombi Arızaları Olarak Başlıcaları :

– Kombi patlamalı yanıyor

– Kombi su akıtıyor

– Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk

– Kombi gürültülü çalışıyor

– Kombi sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyor

– Kombi çalışmıyor

– Kombi ısıtmıyor

– Kombi sıcak su vermiyor

bu gibi arıza durumlarında profesyonel hizmet almak için hemen bizleri arayınız.

Kombi Servis ve Bakım işlemlerini  senelerdir yapıyoruz ve deneyimli ekibimiz eşliğinde hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermektedir.

 

 

Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi

 

  • 0212 625 30 90

  • 0212 427 04 25

  • 0212 232 06 44

  • 0212 578 03 74

  • 0555 984 03 14

 

Hizmetlerimiz

Eyüp Kombi Montajı

Eyüp Kombi Tamircisi

Eyüp Kombi Teknik Servisi

Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Bakımı

 

Bunca yatırımın, teknik servis sektörüne bunca katkının ve Eyüp ilçesi için bunca hizmetin tek bir sebebi var, müşterilerimizin samimiyeti ve beklentileridir. Her zaman müşterilerimizin beklentilerini, kendi beklentilerinden önde tutan, hatta beklentilerini belirlerken müşterilerimizin beklentilerini örnek alan Eyüp kombi servisi, bölge sakini değerli müşterilerimiz ile aile ilişkileri içinde çalışmaktadır

 

Eyüp Kombi Servis Merkezimiz; sizlere destek vermek için bir telefon kadar uzaktadır.

 

Eyüp Bölgeleri :

Akşemsettin, Alibeyköy Merkez, Çırçır, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Eyüp Merkez, Göktürk Merkez, Güzeltepe, İslambey, Karadolap, Mimar Sinan Paşa, Mithatpaşa, Nişanca, Rami Cuma, Rami Yeni, Sakarya, Silahtar Ağa, Topçular, Yeşilpınar Kombi Servisi hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Bölgesi Kombi Markaları :

İstanbul Eyüp kombi servisi, eyüp arçelik kombi servisi, eyüp ariston kombi servisi, eyüp baymak kombi servisi, eyüp beko kombi servisi, eyüp bosch kombi servisi, eyüp demidöküm kombi servisi, eyüp eca kombi servisi, eyüp ferroli kombi servisi, eyüp ihlas kombi servisi, eyüp vaillant kombi servisi, alarko, baxi, baykan, beretta, buhara, emko, etna, fellini, luna, maktek, merloni, ocean, protherm, royal, süpermatik, süsler, termodinamik marka kombilere servis, bakım, montaj ve profesyonel teknik servis hizmeti vermekteyiz.

 

 

Firmamız Eyüp ve İstanbulun bütün ilçelerine ve semtlerinede teknik servis hizmeti sunmaktadır. 7/24 hizmet veren kombi servisimiz yıllardır ısıtma ve soğutma işindedir. 7 gün 24 saat açık olan servisimize ulaşmanız çok kolay  numaralarımızıdan birini arayıp kombi servisi hizmetimizden yararlanmak istediğinizi söylemeniz ve zaten daha sonrası bize kalıyor sizin istedğiniz gün ve saatte kapınızda olan servisimiz mutlaka gelmeden 1 saat önceden geliceklerini haber veriyorlar eğer siz müsaitseniz servisimiz geliyor müsait değilseniz sizin istedğiniz güne ve saatte atılıyor. profesyonel ustalarımızın son model araçlarında bütüm marka ve model kombinin yedek parçaları mevcuttur hepside 1. kalite orjinal parçalardır ve yapılan takılan parçalarada 1 yıl yerinde garanti vermektedir 7 gün 24 saat açık olan servisimize ulaşmak için sadece  numaralarımızdan bir tanesini aramanız.

 

 

 

 

 

 

 

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Kombi servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA