kombi sıcak suyu ısıtmıyor

yaz aylarıda en sık karşılaşılan problemlerden birisi olan kombi sıcak suyu ısıtmıyor arızası için sizleri bilgilendirelim, kombi markası ne olursa olsun sıcak su problemleri ile karşılaşabiliriz, kombi sıcak su vermediğinde ilk yapmamız gereken şey ocak ta gazın olup olmadığını kontrol etmektir, eğer ocakta gaz varsa ve kombi sıcak su vermiyorsa cihazda arıza ışığı yanıyormu kontrol edilir eğer cihaz üzerinde arıza ışığı yanıyorsa kombi arızaya geçmiş demektir ve arızadan çıkartabilmek için 3 saniye boyunca reset düğmesine basılı tutmamız gerekmektedir, reset tuşuna bastıktan sonra kombi arızadan çıkmadıysa mutlaka servis çağırmalıısnız.

Kombi sıcak suyu ısıtmıyor

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0212 232 06 44
 • 0555 984 03 14

anadolu yakası kombi sıcak suyu ısıtmıyor arızası için servis numaralarımız

 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13
kombi servisi

kombi servisi

kombi sıcak suyu ısıtmıyor arızasını her marka kombi yapabilmektedir, özellikle

 • BAYMAK KOMBİ SUYU ISITMIYOR
 • ECA KOMBİ SUYU ISITMIYOR
 • DEMİRDÖKÜM KOMBİ SUYU ISITMIYOR
 • VAİLLANT KOMBİ SUYU ISITMIYOR
 • FERROLİ KOMBİ SUYU ISITMIYOR
 • ARİSTON KOMBİ SUYU ISITMIYOR

markalı kombilerde kombi sıcak su problemi daha fazla görülmektedir, Kombinin suyu ısıtmaması bir çok nedenden kaynaklanabilir bunlardan bazıları şunlardır.

sıcak su tribünü

Kombinizde sıcak su tribünü arızası yaptıysa eğer yapabileceğiniz birşey bulunmamaktadır, servis çağrısında bulunmalıısnız sıcak su tribünü ile alakalı fiat bilgisini bizi arayarak alabilirsiniz.

Eşanjörün delinmesi

Eşanjör delinmesi ile alakalı servisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz eşanjör genellikle ufak su sızıntıları yüzünden pas tutarak delinmektedir, eşanjör ile alakalı değişim ve fiyat bilgisi almak için bizleri arayabilir servis çağrısında bulunabilirsiniz.

NTC den kaynaklı sıcak su vermesi

ntc kombi içerisinde sıcak suyu algılayan bir sensör’dür sıcak su sensörü kombi suyunun sıcaklığını dengede tutması için yerleştirilmiştir çalışmayan bir ntc sıcak su vermiyor problemine neden olabilmektedir.

istanbul genelinde sizlere hizmet veren KOMBİ SERVİSİ firmamız yerinde bir sene garantili olarak sizlere hizmet sağlamaktadır bizleri arayarak gün içi servis imkanlarımızan yararlanabilirsiniz. Servisimizin gezici araçları sayesinde bölgenizde gün içi acil kombi servisi , kombi tamiri hizmeti verebilmekteyiz.

Dikkat : Kombi servisi firmamız özel servistir ve sadece garanti dışı kalmış yada garantisi bitmiş cihazlara bakmaktadır. bizleri arayarak kombi servis hizmetimiz hakkında daha detaylı bigi alabilir gün içi servis çağırabilirsiniz.

kombi sıcak suyu ısıtmıyor

kombi sıcak suyu ısıtmıyor

Kombi sıcak suyu ısıtmıyor arızası için acil kombi servisi hizmeti alacağınız bölgeler ; Bağcılar , Eseneler , yenibosna, bakırköy ,bahçelievler , aksaray , fatih , laleli eyüp , alibeyköy , şişli , levent sarıyer ,ataköy, laleli , 4 levent ve diğer istanbulun tüm bölgelerinden arayabilirsiniz.

Servisimiz kombi sıcak suyu ısıtmıyor arızası dışında kombi kart tamiri olarak ta sizlere hizmet vermektedir bizleri tüm marka ve modellerdeki kombi için arayabilirsiniz.

 

 

 

Tagged with: , , , , , ,
Posted in Kombi servisi
One comment on “kombi sıcak suyu ısıtmıyor
 1. admin dedi ki:

  fevzi bey bizi aradığınız için teşşekkür ederiz

1 Pings/Trackbacks for "kombi sıcak suyu ısıtmıyor"
 1. fevzi dedi ki:

  kombim suyu ısıtmıyordu aradık geldiler ve eskisinden iyi oldu

TIKLA ARA