Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı

Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı

Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı servisi hizmeti veren firmamız sizlere yerinde teknik servis hizmeti sağlamaktadır eviniz yada iş yeriniz İstanbul’un hangi bölgesinde olursa olsun bizlere bir telefon uzaklığın dasınız. Özel Klima Tamiri Servisimiz İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakasında bulunan şubeleri ile İstanbul’un Tüm bölgelerinde Gün içi kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı servisimiz için tek yapmanız gereken şey bizlere çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşmanız  verdiğimiz hizmetler

Hizmet verdiğimiz Klima Markaları

 

Bosch Klima Tamiri , Ferroli Klima Tamiri , Beko Klima Tamiri , Daikin Klima Tamiri , Vestel Klima Tamiri  , Mitsubishi Klima Tamiri , Baymak klima Servisi , Alarko klima Servisi , Eca Klima Servisi , Lg Klima Servisi , Raks Klima Servisi , Airfel Klima Servisi hizmetlerimiz için bizleri 7/24 arayabilir, servis çağrısında bulunabilirsiniz Özel Servisimizin Bölgelerde beklettiği gezici servis araçları sayesinde sizlere en kısa zamanda ulaşıp Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı hizmeti vermekteyiz.

Dikkat Klima Tamiri servisimiz Özel servis olup sadece garanti dışı kalmış cihazlara bakmaktadır. Garantisi devam eden klimanız için yetkili servisleri arayabilir servis çağrısında bulunabilirsiniz.

Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı servisimizde çalışan ustalarımızın klima müdahale belgeleri bulunmaktadır işi profesyonel ustalara yaptırmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Piyasada son günlerde sadece bir internet sitesi ve bir cep telefonu ile kendilerini servis olarak tanıtan kişiler bulunmaktadır

Bizlere ulaşabileceğiniz Çağrı merkezi numaralarımız

Avrupa Yakası Klima tamiri

 • 0212 625 30 90
 • 0212 427 04 25
 • 0212 232 06 44
 • 0555 984 03 14

Anadolu Yakası Klima Tamiri

 • 0216 387 83 53
 • 0555 984 03 13

Klima Tamiri hizmeti almak istiyorsanız Tıklayınız http://www.ustatamirci.com/klima-servisi/klima-tamiri-klima-bakimi-klima-montaji-klima-demontaji.html

 

Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı

klima montajı nasıl yapılmalı?

Klima montaj işlemi gerçekleştirilmeden önce klimanın kurulacağı mekânın iyice incelenmesi ve klima cihazının en verimli şekilde çalışacağı yerin tespit edilmesi gerekmektedir. Klimanın kapasitesine göre değişebilse de bakır boru mesafesinin iç ve dış ünite arasında minimum 3 metre olması gerekmektedir. Klima içerisinde bulunan gazın dolaşımının kolay olması ve depolanması açısından bu oldukça önemlidir. Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı Çok kısa mesafeye kurulan bakır boru sisteminin yanı sıra çok uzun mesafede bulunan dış ünite de sıkıntı yaratabilmekte klimanın ömrünü azaltmakta ve motorun bozulmasına sebebiyet vermektedir.

Klima montajı aşamasında dikkat edilecek hususlar

 

 • Klimanın takılacağı mekâna göre kapasitesi belirlenmeli ve ona göre bir klima tercih edilmeli.
 • Ortama en uygun yere montaj edilmeli.
 • Klima iç ünitesinin su gideri hesaplanarak terazili bir şekilde monte edilmesi.
 • Televizyon ve elektronik eşyalara zarar vermeyecek şekilde asılması ( klimanın su damlatacağı hesap edilmeli. )
 • Direnaj varsa mutlaka bir gidere bağlanmalıdır.
 • Dış ünite montajı esnasında kesinlikle dış ünite ayaklarının dikkatli bir şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Binada dış cephe mantolama yapılmış ise bu göz önünde bulundurularak karşıdan karşıya vida atılmalı yada ayakların geleceği bölümdeki mantolama malzemesi sökülmelidir.
 • Dış ünite ile ayakları bir birine bağlayan somunların tamamının takılması gerekmektedir.
 • Bakır boru çekilirken dikkat edilmeli ve keskin dönüşlerden kaçınılmalıdır.
 • Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı
 • Bakır boru izalasyon malzemesi eksiksiz bir şekilde sarılmalı ve daha sonra dekoratif bant ile dikkatlice sarılmalıdır.
 • Montaj sonrasında soğutucu akışkanın gaz kontrolü yapılmalı eksikse ilave edilmelidir.Klimanızda bulunan soğutucu akışkanın ( klima gazı ) eksik veya fazla olması klimanızın verimsiz çalışmasını sağlayacağı gibi aşırı enerji tüketiminede sebebiyet verebilmektedir.

klima montaj fiyatları

Klima cihazlarının montaj ve de montaj bedelleri klimanın kapasitesine yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık göstermektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri 70 TL ile 200 TL arasında değişebilmektedir. Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı 0212 427 04 25 nolu klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

Yukarıda yazılı maddeler klima montaj ve klima sökme / takma işleminde başlıca dikkat edilmesi gereken hususlardır. Her, model ve kapasitede ki klima cihazlarınız için bakım, servis, montaj hizmeti sağlamaktayız.

Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı hizmetimiz dışında Klima Tamiri hizmetimizde mevcuttur bizleri hemen arayın servis kaydı bırakın gün içerisinde sizlere ulaşarak klima servisi hizmeti sağlayalım.

Servisimiz Gaziosmanpaşa vergi dairesine bağlıdır. Tüm Servis personelimizin Klima Müdahale belgeleri mevcuttur gerektiğinde ustalarımızdan klima Müdahale belgelerini göstermelerini talep edebilirsiniz. Servisimizden yaptığınız tüm işlemler için bankanızın sizlere tanımlamış olduğu kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Mobil Pos cihazlarımız sayesinde kapıda ödeme hizmetimiz mevcuttur.

 İstanbulda servis Verdiğimiz Bölgeler

Avrupa Yakası Klima Servisi

Anadolu Yakası

Bölgelerinden bizleri arayabilirsiniz Eviniz yada İş yeriniz Yukarıdaki bölgelerin birisinde ise bizlere vakit kaybetmeden ulaşın. Bakımı yapılmayan bir klima filtresinden yayılan mikroplar yüzünden sizleri hasta edebilmektedir Periyodik olarak yapılan klima bakımı sayesinde bakteriler klima filtresi ne takılarak sizlere temizlenmiş bir serinlik sağlamaktadır.

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Klima servisi
One comment on “Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı
 1. Admin dedi ki:

  Klima tamiri Klima Bakımı için servis çağırmak istiyorsanız 0212 625 30 90 yada 0212 427 04 25 numaralarımızdan bizlere ulaşın Klima Bakımı

5 Pings/Trackbacks for "Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı"
 1. […] post Klima Tamiri klima bakımı klima montajı klima demontajı appeared first on Klima Servisi – Kombi […]

 2. […] Gaz Dolumu Klima Gaz Şarjı Klima Gaz dolumu servisi hizmetimiz dışında Klima Bakımı Montajı demontajı hizmetimiz de […]

 3. […] BAYMAK KLİMA SERVİSİ […]

 4. […] klima montaj fiyatları […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TIKLA ARA